Prodej stavebního pozemku o výměře 821 m2 s maximální 25 % ZASTAVITELNOSTÍ v obci Zdiby, ulice Pod mezí

Exkluzivně prodáváme rovinatý STAVEBNÍ POZEMEK o výměře 821 m2 s maximální 25 % ZASTAVITELNOSTÍ nacházející se v zástavbě rodinných domů, v obci Zdiby, ulice Pod mezí. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu s rovnou nebo sedlovou střechou, volba záleží na novém majiteli. Maximální výška domu může být 8 metrů. Přiložená studie domu je vzorová, lze upravit podle požadavků kupujícího. Vzhledem k tomu, že je v obci Zdiby schválena stavební uzávěra, je to JEDNA Z POSLEDNÍCH MOŽNOSTÍ VÝSTAVBY RD v této lokalitě. Cena pozemku je včetně přípojky elektřiny, vodovodní přípojky bez vodní šachty, kanalizační přípojky bez kanalizační šachty (kanalizace tlaková). Poloha pozemku vybízí k příjemným procházkám, relaxaci a sportovnímu vyžití. Pro milovníky cyklistiky napojení na cyklostezku podél Vltavy, nedaleko cyklostezka na in-line brusle. Pozemek se nalézá v obci Zdiby, která poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, restaurace, sportoviště, obchody. Rychlé spojení do Prahy autem popř. autobusem na metro C Kobylisy 12 minut. V plánu je tramvajové spojení Zdiby-Kobylisy a také výstavba přístavu u Vltavy. JEDNÁ SE O VÝHODNOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST, DOPORUČUJEME KOUPI POZEMKU. Pro více informací kontaktujte makléřku.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej stavebního pozemku o výměře 733 m2 s hotovým projektem na stavbu rodinného domu, Čestlice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 733 m2 s hotovým projektem na stavbu rodinného domu těsně před vydáním stavebního povolení. Rovinatý pozemek se nachází v zástavbě již postavených rodinných domů, veškeré inženýrské sítě k dispozici: voda, plyn, el. a kanalizace. Nová asfaltová komunikace vede až k pozemku. Veškerá dokumentace ke stavbě rodinného domu k dispozici – řezy, pohledy, technická zpráva atd. DOKUMENTACI POSKYTNEME NA VYŽÁDÁNÍ. Poloha pozemku vybízí k příjemným procházkám, relaxaci a sportovnímu vyžití. Pozemek se nachází v docházkové vzdálenosti do centra obce Čestlice, která poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, sportoviště, obchody. Výborné dopravní spojení na D1 a do centra Prahy autem nebo autobusem. Nedaleko nákupní zóna Průhonice–Čestlice, Dendrologická zahrada, Průhonický park, sportovně-relaxační komplex Aquapalace Čestlice. JEDNÁ SE O ZAJÍMAVOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST, DOPORUČUJEME KOUPI POZEMKU.

6.610.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej stavebního pozemku 1 094 m² v obci Nová Ves II, nedaleko Českého Brodu

Exkluzivně prodáváme hezký stavební pozemek o výměře 1.094 m2 (stavební parcela 888 m2 a ostatní pozemky 206 m2) nacházející se v zástavbě rodinných domů v obci Nová Ves II, nedaleko Českého Brodu. Pozemek je určen pro výstavbu rodinného domu. Studie domu je vzorová, lze upravit podle požadavků kupujícího. Veškeré sítě zavedeny. Lokalita poskytuje ideální podmínky pro sportovní vyžití, v obci se nachází dětská hřiště a rybník. Rychlé spojení autem nebo vlakem 31 minut do Prahy. V Českém Brodě veškerá občanská vybavenost- školy, školky, obchody, nemocnice. Doporučujeme koupi.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 6/2020, Prodej STAVEBNÍHO POZEMKU o výměře 806 m2 nacházející se v zástavbě rodinných domů, Dolní Břežany

Exkluzivně prodáváme rovinatý STAVEBNÍ POZEMEK o výměře 806 m2 s 20 % zastavitelností nacházející se v zástavbě rodinných domů, v obci Dolní Břežany. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu s rovnou nebo sedlovou střechou, volba záleží na novém majiteli. Přiložená studie domu je vzorová, lze upravit podle požadavků kupujícího. Geometrický plán pozemku na vyžádání. Poloha pozemku vybízí k příjemným procházkám, relaxaci a sportovnímu vyžití. Pozemek se nalézá v docházkové vzdálenosti do centra obce Dolní Břežany, která poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, sportoviště, obchody, kultura. Rychlé spojení do Prahy autem nebo autobusem. JEDNÁ SE O VÝHODNOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST, DOPORUČUJEME KOUPI POZEMKU.

6.485.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 1/2020, Prodej stavebního pozemku o výměře 1 498 m2 s domem, Praha-Horní Počernice, Češovská

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký stavební pozemek o výměře 1 498 m2 se stávajícím domem ve vyhledávané lokalitě Praha-Horní Počernice, v ulici Češovská. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy a klidná ulice. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku starší samostatný dům. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinných domů. Přiložená studie domu je vzorová, lze upravit podle požadavků kupujícího. V přední části pozemku se nachází zahrada se vzrostlými stromy a keři, v zadní části garáž. Veškeré inženýrské sítě v domě – kanalizace, voda, plyn a el. V docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost. Horní Počernice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v zeleni a zároveň poskytuje unikátní bydlení (škola, školka, lékaři, obchody, dětská hřiště). Rychlé vlakové spojení do centra na Masarykovo nádraží, MHD – bus nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí. Doporučujeme tuto nemovitost.

17.000.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej stavebního pozemku v Praze 8, u metra C Ládví

Nabízíme k prodeji zajímavý stavební pozemek v Praze 8 o výměře 988 m2 nacházející se ve starší vilové zástavbě poblíž metra C - Ládví, v ulici Na Slovance. Pozemek je obdélníkového tvaru o rozměrech 36,5 m x 27 m . Pozemek je určen k výstavbě vícepodlažní vily korespondující okolní zástavbu. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. V okolí veškerá občanská vybavenost (školy, školky, obchody). Výborná dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti metro Ládví, tram a autobusy. Informace o ceně na vyžádání. Doporučujeme.

10.500.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 9/2019, Prodej chaty s pozemkem 414 m2, Praha Újezd nad Lesy

Exkluzivně prodáváme chatu se stavebním pozemkem o výměře 414 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Újezd nad Lesy. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku lze postavit nový rodinný dům. V přední části pozemku se nachází chata zasazená do krásné zahrady se vzrostlými stromy a keři. Lokalita Újezd nad lesy má veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a wellness centrum Blatov. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – tenis kurty, skatepark, cyklotrasy, turistika, sportovní kluby.

3.350.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing.Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 12/2017, Stavební pozemek o výměře 2068 m2, Praha Klánovice

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek o výměře 2 068 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Trninách. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru 66m na 31m . Na pozemku lze postavit nový rodinný dům. V přední části pozemku se nachází chata a krásná zahrada se vzrostlými stromy a keři, podél pozemku vysazené stromy. Všechny sítě k dispozici v chatě (voda, plyn, elektřina, kanalizace). Studna na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

15.500.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 11/2017, Stavební pozemek 1002 m2 Klánovice, V trninách

Exkluzivně prodáváme pěkný stavební pozemek o výměře 1002 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici V Trninách. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku lze postavit rodinný dům. V přední části pozemku se nachází menší domek s krásnou zahradou se vzrostlými stromy a keři, v zadní části zahradní domek s výhledem na les. Inženýrské sítě- plyn a elektřina v domku, voda a kanalizace u hranice pozemku. Na pozemku studna. Pozemek se prodává i jako celek 1933 m2, na kterém je možno postavit velký rodinný dům nebo jako dvě samostatné parcely 931m2 a 1002 m2, na kterých je možné postavit dva rodinné domy. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

7.750.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 11/2017, Hezká stavební parcela 931 m2, Praha Klánovice, V trninách

Exkluzivně prodáváme zajímavý stavební pozemek o výměře 931 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici V Trninách. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku lze postavit rodinný dům. V přední části pozemku se nachází krásná zahrada se vzrostlými stromy a keři, v zadní části zahradní domek s výhledem na les. Inženýrské sítě- plyn a elektřina v zahradním domku, voda a kanalizace u hranice pozemku. Pozemek se prodává i jako celek 1933 m2, na kterém je možno postavit velký rodinný dům nebo dvě samostatné parcely 931m2 a 1002 m2, na kterých je možné postavit dva rodinné domy. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

7.120.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 4/2017, hezký pozemek o výměře 1764 m2 s domem v Praze-Klánovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek o výměře 1764 m2 se starším domem v ulici Šlechtitelská, Praha Klánovice. Pozemek vhodný ke stavbě nové vily, byla zpracována architektonická studie. Pozemek je mírně svažitý obdélníkového tvaru o rozměrech 19m x 97m. Na pozemku krásné vzrostlé stromy a keře. V zadní části parcely menší jezírko a potůček, které harmonizují nabízenou nemovitost. Inženýrské sítě- plyn a kanalizace přivedeny k hranici pozemku, elektřina v domě. Voda a studna přímo na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí.

10.450.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 11/2016, pozemek Klánovice, Medinská 2162 m2

Nabízíme k prodeji lukrativní stavební pozemek o výměře 2 162 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Medinská. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. V přední části pozemku se nachází dům a v zadní části krásné vzrostlé stromy. Studna na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

17.000.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 9/2015, Prodej jedinečného stavebního pozemku 2080m2, Praha-Klánovice, Slavětínská

Nabízíme k prodeji cenově zajímavý stavební pozemek o výměře 2 080 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Slavětínská. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku lze postavit nový rodinný dům. V přední části pozemku se nachází zahrada se vzrostlými stromy a keři, v zadní části menší domek a garáž. Inženýrské sítě-elektřina přímo na pozemku. Plyn, kanalizaci a vodu lze napojit z hlavní komunikace. Studna na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí . Cena k jednání.

12.100.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 10/2015, Prodej stavebního pozemku o výměře 893 m2 Praha-Klánovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji cenově zajímavý stavební pozemek o výměře 893 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Holohlavská. Na pozemku se nachází dům s garáží o zastavěné ploše 152 m2. Veškeré inženýrské sítě-plyn, kanalizace a voda v domě. Na pozemku lze postavit nový dům dle standardních stavebních podmínek. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

5.200.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 10/2014, pozemek o výměře 2488 m2 Praha 9-Klánovice, Aranžérská

Exkluzivně nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek o výměře 2488 m2 ve staré vilové zástavbě Praha-Klánovice, roh Kuchařská a Aranžérská. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Dominantu pozemku tvoří krásné vzrostlé stromy a keře. Inženýrské sítě na hranici pozemku, elektrická přípojka v chatě stojící na pozemku. Na pozemku studna. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí.

17.696.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz