Prodej komerčního pozemku 33.474 m2 se studií bytového domu se 7 byty a výrobní halou, Praha 5 Velká Chuchle

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové ploše 33 474 m2 a navrženou studii bytového domu se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. Území se nachází mezi obcemi Velká Chuchle a Slivenec v ulici V Dolích. Z části zastavitelné území je územním plánem stanoveno jako výroba a služby. Je navržena studie dvou objektů ve tvaru L a obdélníková víceúčelová hala. Navržený objekt má dvě podzemní podlaží, v 1.PP je navrženo parkování a sklady. V nadzemním podlaží showroom. V druhém objektu je navržen bytový objekt se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. Ve východní části má být víceúčelová hala. V současnosti se v dolní části pozemku nachází administrativní budova a kanceláře. Podsklepená zděná budova s dvěma nadzemními podlažími čítá nespočet kanceláří, zázemí pro zaměstnance, zasedací místnost, sklady atd. Severním směrem je objekt bývalé zkušebny, v horní části pozemku výrobní hala, sklad a dílny. Území je napojeno na veřejný vodovod, veřejný splaškový kanalizační systém a kabelovou přípojku. Nemovitost se primárně prodává jako celek, ale možno jednat o rozdělení na menší části. Jedná se o atraktivní investiční příležitost. V docházkové vzdálenosti zastávka autobusu. Na vyžádání předložíme studii bytového domu a výrobní haly.

30.000.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRONAJATO, Pronájem lukrativních obchodních prostor 16,4 m2, Praha 1 Seminářská/Karlova ulice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu obchodní prostory o výměře 16,40 m2 na lukrativním místě Prahy 1, Seminářská/Karlova ulice. Nebytový prostor je možno využít jako kavárnu, obchod s prémiovým zbožím, juice stánek, obchod s kosmetikou atd. Doba pronájmu požadována na dlouhou dobu, ideálně 5 let. Nájem od 1.3.2018, vyklizen bude 8.1.2018. V prostoru bude instalována klimatizace, nyní dvoje odvětrání. Měsíční poplatky voda, plyn, elektřina 10.000 Kč.

65.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej komerčních prostor v Praze 4-Modřanech

Nabízíme k prodeji luxusní administrativní budovu o 5 nadzemních podlažích v Praze 4-Modřanech o celkové výměře 2215 m2. Objekt tvoří suterén, mezanin a 5 nadzemních podlaží. Budova je celoprosklená, pouze v části sociálních zařízení a schodiště je vyzdívaná. Nadzemní část je rozdělena na dvě nezávislá křídla, která jsou od sebe oddělena schodištěm a výtahem. Z celkové výměry nemovitosti tvoří 172 m2 terasy. Většina kanceláří je dlouhodobě pronajata, členěná jsou jako open space nebo oddělena sádrokartonovými a skleněnými příčkami. Ve 4. NP je umístěn jeden byt a dvě garsoniery. V suterénu 15 krytých parkovacích stání a 18 venkovních stání. Objekt je vybaven nadstandardními prvky, moderní design, bezpečnostní kamerový systém, vlastní plynová kotelna. Veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej administrativní budovy v Praze 7-Holešovice

Prodej administrativni budovy s kancelářemi o výměře 20m2 až 1500 m2 s recepcí v Praze 7-Holešovicích, U Pergamenky. Vhodné pro sídlo spolecnosti. Jedná se o desetipodlažní objekt, možnost parkování před budovou. Na každém patře je zasedací místnost a několik menších kanceláří, které lze dispozičně upravit. Na podlaze koberce a dlažba. Administrativní objekt se nachází 5min chůze od metra C Nádraží Holešovice, v blízkosti tramvajová zastávka. Veškerá občanská vybavenost. Cena na vyžádání.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Pronájem obchodních a kancelářských ploch v obchodním domě Bílá labuť

Nabízíme k pronájmu obchodní a kancelářské plochy v obchodním domě Bílá labuť, který projde rozsáhlou design rekonstrukcí. Vnitřní dispozice budou individuálně upraveny dle potřeb nájemce.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Pronájem kancelářských ploch v Praze 4-Modřanech

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v prosklené administrativní budově v Praze 4-Modřanech. Prostory se nacházejí v přízemí a prvním patře, členěná jsou jako open space nebo oddělena sádrokartonovými a skleněnými příčkami. Každá jednotka má své médium. Budova je celoprosklená, pouze v části sociálních zařízení a schodiště je vyzdívaná. Nadzemní část je rozdělena na dvě nezávislá křídla, která jsou od sebe oddělena schodištěm a výtahem. V suterénu 15 krytých parkovacích stání a 18 venkovních stání. Objekt je vybaven nadstandardními prvky, moderní design, bezpečnostní kamerový systém, vlastní plynová kotelna. Veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost.

240 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz