Prodej stavebního pozemku o výměře 1 498 m2 s domem, Praha-Horní Počernice, Češovská

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek o výměře 1 498 m2 se stávajícím domem ve vyhledávané lokalitě Praha-Horní Počernice, v ulici Češovská. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy a klidná ulice. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu. Nyní je na pozemku samostatný dům. V přední části pozemku se nachází zahrada se vzrostlými stromy a keři, v zadní části garáž. Veškeré inženýrské sítě v domě – kanalizace, voda, plyn a el. V docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost. Horní Počernice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v zeleni a zároveň poskytuje unikátní bydlení (škola, školka, lékaři, obchody, dětská hřiště). Rychlé vlakové spojení do centra na Masarykovo nádraží, MHD – bus nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí. Doporučujeme tuto nemovitost.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej moderních bungalovů 4+kk v obci Vysoký Újezd, „Black roofs“ cena od 8 762 000,- Kč

Nabízíme k prodeji moderní bungalovy 4+kk o výměře 119 m2 se zahradou 600-700 m2. Bungalovům vtiskli podobu přední architekti, nabízí moderní pojetí současného bydlení. Dominantu domu tvoří prosklené stěny, které poskytují dostatek světla a umožňují spojení s okolní krajinou. Jedná se o pasivní domy, předpokládáme úsporný provoz. Na střechách budou umístěny solární panely pro ohřev vody. Předpokládaný termín kolaudace zima 2019. Díky plánované výstavbě a modernizaci obce se Újezd promění v jednu ze žádaných obcí v okolí Prahy. V místě škola, školka, pošta, fotbalové hřiště, golfové hřiště Albatross, restaurace. Výborná dostupnost do Prahy autem (15 min) nebo autobusem (25 min). Pro více informací kontaktujte Ing.Olgu Tichánkovou (tichankova@ipr-real.cz, tel.775 900 105) a Ing.Kateřinu Černou (cerna@ipr-real.cz, tel.724 646 572).

8.762.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Olga Tichánková Tel.: 775900105 E-mail: tichankova@ipr-real.cz

PRONAJATO 3/2019, Pronájem rodinného domu 5+kk (155m2) v Jenštejně, Praha – východ

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu unikátně řešený rodinný dům 5+kk (155 m2) se střešní terasou (70 m2) a zahrádkou/atriem. V přízemí domu je zádveří, koupelna s toaletou a saunou, chodba s vestavěnými skříněmi, ložnice a pracovna, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbem a jeskyní/vinotékou. V prvním patře se nachází toaleta a dvě ložnice s přímým výstupem na střešní terasu. Velmi klidné místo v bezprostřední blízkosti hradu Jenštejn. Parkovací stání u domu. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy autem i bus na metro Letňany/Černý Most. Ihned k nastěhování. Očekávané poplatky cca 4000,-/měsíc.

25.000 Kč
Kontaktní osoba: Olga Tichánková Tel.: 775900105 E-mail: tichankova@ipr-real.cz

PRODÁNO 12/2018, Prodej komerčního pozemku 33.474 m2 se studií bytového domu se 7 byty a výrobní halou, Praha 5 Velká Chuchle

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové ploše 33 474 m2 a navrženou studii bytového domu se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. V ceně je zahrnuta i současná administrativní budova se 13 kancelářemi. Území se nachází mezi obcemi Velká Chuchle a Slivenec. Z části zastavitelné území je územním plánem stanoveno jako výroba a služby. Je navržena studie dvou objektů ve tvaru L a obdélníková víceúčelová hala. Navržený objekt má dvě podzemní podlaží, v 1.PP je navrženo parkování a sklady. V nadzemním podlaží showroom. V druhém objektu je navržen bytový objekt se sedmi byty vč. podzemních parkovacích stání. Ve východní části má být víceúčelová hala. V současnosti se v dolní části pozemku nachází administrativní budova a kanceláře. Podsklepená zděná budova s dvěma nadzemními podlažími čítá nespočet kanceláří, zázemí pro zaměstnance, zasedací místnost, sklady atd. Severním směrem je objekt bývalé zkušebny, v horní části pozemku výrobní hala, sklad a dílny. Území je napojeno na veřejný vodovod, veřejný splaškový kanalizační systém a kabelovou přípojku. Nemovitost se primárně prodává jako celek, ale možno jednat o rozdělení na menší části. Jedná se o atraktivní investiční příležitost. V docházkové vzdálenosti zastávka autobusu. Na vyžádání předložíme studii bytového domu a výrobní haly.

26.350.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej luxusního domu 6+kk o výměře 270 m2 v golfovém areálu, Beroun

Nabízíme k prodeji luxusní dům 6+kk o výměře 270 m2 v uzavřeném areálu golfového hriště v Berouně. Dům je nadstandarně vybaven, jednotlivé prvky a zařízení uspokojí náročnější klientelu. Vstupní část domu disponuje prostornou chodbou, v přízemí pokoj pro hosty, toaleta a velký obývací pokoj se vstupem na terasu, kde si můžete vychutnat nejen atmosféru okolní krajiny, golfového hřiště, ale i příjemné posezení. Samozřejmostí je nadstandardně vybavená kuchyň. Obývací pokoj je hodně prosklený a otevřený, zastínění zajišťují žaluzie. V prvním patře jsou dva dětské pokoje, které disponují velkými okny, z pokojů se vchází na balkon. Dále se zde nachází ložnice s vlastní koupelnou s vanou. Komfort na patře poskytuje prostorná šatna a druhá koupelna se sprchovým koutem. V horním patře je pracovna s precizně vyrobeným nábytkem na míru. Dům nabízí příjemné propojení přírody, sportu, pohody a wellness centra nacházejícího v nedalekém hotelu. Dále je možnost využít nespočet restaurací v golfovém areálu nebo Berouně. Jedná se krásnou nemovitost, doporučuji prohlídku

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej stavebního pozemku v Praze 8, u metra C Ládví

Nabízíme k prodeji zajímavý stavební pozemek v Praze 8 o výměře 988 m2 nacházející se ve starší vilové zástavbě poblíž metra C - Ládví, v ulici Na Slovance. Pozemek je obdélníkového tvaru o rozměrech 36,5 m x 27 m . Pozemek je určen k výstavbě vícepodlažní vily korespondující okolní zástavbu. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. V okolí veškerá občanská vybavenost (školy, školky, obchody). Výborná dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti metro Ládví, tram a autobusy. Informace o ceně na vyžádání. Doporučujeme.

10.500.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 5/2018, Prodej rodinného domu 4+1 s pěknou zahradou 606 m2 v obci Zálepy

Nabízíme k prodeji útulný rodinný dům s pěknou zahradou 606 m2 v obci Zálepy, která je součástí obce Dolní Břežany. V zadní části pozemku samostatná garáž a studna s pitnou vodou. Dům podsklepen, dispozičně řešen jako 4+1. Celková obývací plocha je 75 m2, přízemí 41 m2 a 34 m2 patro. V suterénu domu se nachází velký sklep, kde je umístěn plynový kotel Vailant. V přízemí obývací pokoj s krbem, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a jeden pokoj s vestavěnými skříněmi. V patře dva samostatné pokoje, z jedné ložnice vstup na balkon. Na podlaze koberce a dlažba. K dispozici plánky domu. Na udržované zahradě vzrostlé stromy a keře. Inženýrské sítě: plyn v obci není zaveden-je zajištěno do půdy vnořeným zásobníkem na propan, elektr. v domě, kanalizace na pozemku (nyní 2 jímky), voda dovedena do sklepa (současný rozvod vody zajištěn ze studny). Koupě této nemovitosti nabízí dvě možnosti: zachovat stávající dům nebo postavit nový rodinný dům. Kousek od domu se nachází autobusová zastávka. V docházkové vzdálenosti les a dětské a sportovní hřiště. Nedaleko obec Dolní Břežany, která poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, sportoviště, obchody, kultura. Spojení do centra autem nebo autobusem.

3.900.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 2/2018, Hezký dům 4+kk se vzrostlou zahradou 619 m² Praha 9

Nabízíme k prodeji hezký rodinný dům se vzrostlou zahradou 619 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Krňovická. Dům o zastavěné ploše 117 m2 je dispozičně řešen jako 4+kk, v zadní části pozemku samostatná garáž. Pokoje v domě jsou dostatečně velké, z jednoho pokoje a obývacího pokoje vstup na terasu. Obývací pokoj zútulňuje krb. Kuchyň je vybavena stylovou kuchyňskou linkou se spotřebiči. V koupelně vana. Za zádveřím komora se šatními skříněmi. Na podlaze plovoucí podlaha a dlažba. Předností domu jsou vyšší stropy a střešní okna, která dodávají více světla a vzdušnosti. Na krásně udržované zahradě vzrostlé stromy a keře. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala.

9.400.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 12/2017, Stavební pozemek o výměře 2068 m2, Praha Klánovice

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek o výměře 2 068 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Trninách. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru 66m na 31m . Na pozemku lze postavit nový rodinný dům. V přední části pozemku se nachází chata a krásná zahrada se vzrostlými stromy a keři, podél pozemku vysazené stromy. Všechny sítě k dispozici v chatě (voda, plyn, elektřina, kanalizace). Studna na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

15.500.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 11/2017, Stavební pozemek 1002 m2 Klánovice, V trninách

Exkluzivně prodáváme pěkný stavební pozemek o výměře 1002 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici V Trninách. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku lze postavit rodinný dům. V přední části pozemku se nachází menší domek s krásnou zahradou se vzrostlými stromy a keři, v zadní části zahradní domek s výhledem na les. Inženýrské sítě- plyn a elektřina v domku, voda a kanalizace u hranice pozemku. Na pozemku studna. Pozemek se prodává i jako celek 1933 m2, na kterém je možno postavit velký rodinný dům nebo jako dvě samostatné parcely 931m2 a 1002 m2, na kterých je možné postavit dva rodinné domy. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

7.750.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 11/2017, Hezká stavební parcela 931 m2, Praha Klánovice, V trninách

Exkluzivně prodáváme zajímavý stavební pozemek o výměře 931 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici V Trninách. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku lze postavit rodinný dům. V přední části pozemku se nachází krásná zahrada se vzrostlými stromy a keři, v zadní části zahradní domek s výhledem na les. Inženýrské sítě- plyn a elektřina v zahradním domku, voda a kanalizace u hranice pozemku. Pozemek se prodává i jako celek 1933 m2, na kterém je možno postavit velký rodinný dům nebo dvě samostatné parcely 931m2 a 1002 m2, na kterých je možné postavit dva rodinné domy. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

7.120.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 3/2017, Prodej domu nad Strání, Troja

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě Troja, ulice Nad Strání. Jedná se o patrový dům s půdní nástavbou. Před rokem nová platová okna a před 8 lety nová střecha. V přízemí domu tři pokoje, kuchyň, koupelna, spíš a v horním patře se nachází dva pokoje a kuchyň. Dům je podsklepen, suchý a skládající se ze dvou menších místností. V domě voda, plyn a elektřina. V zadní části menší útulná zahrada. V okolí veškerá občanská vybavenost, škola a dobrá dopravní dostupnost.

5.550.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 4/2017, hezký pozemek o výměře 1764 m2 s domem v Praze-Klánovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek o výměře 1764 m2 se starším domem v ulici Šlechtitelská, Praha Klánovice. Pozemek vhodný ke stavbě nové vily, byla zpracována architektonická studie. Pozemek je mírně svažitý obdélníkového tvaru o rozměrech 19m x 97m. Na pozemku krásné vzrostlé stromy a keře. V zadní části parcely menší jezírko a potůček, které harmonizují nabízenou nemovitost. Inženýrské sítě- plyn a kanalizace přivedeny k hranici pozemku, elektřina v domě. Voda a studna přímo na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí.

10.450.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 11/2016, pozemek Klánovice, Medinská 2162 m2

Nabízíme k prodeji lukrativní stavební pozemek o výměře 2 162 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Medinská. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. V přední části pozemku se nachází dům a v zadní části krásné vzrostlé stromy. Studna na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

17.000.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 2015, Stavební pozemek v Praze-Troji, v ulici Nad Strání

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek v Praze-Troji, v ulici Nad Strání o výměře 1666 m2. Jedná se o rovinatý obdélníkový pozemek s krásnými výhledy na Prahu. Parcela je orientovaná JV. Na pozemku lze postavit samostatný rodinný dům, vydané platné stavební povolení s projektem o celkových rozměrech 32,3 x14,4 m. Veškeré inženýrské sítě v místě, s platným stavebním povolením. Daná lokalita splňuje nejnáročnější požadavky bydlení. Doporučujeme.

21.500.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 9/2015, Prodej jedinečného stavebního pozemku 2080m2, Praha-Klánovice, Slavětínská

Nabízíme k prodeji cenově zajímavý stavební pozemek o výměře 2 080 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Slavětínská. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku lze postavit nový rodinný dům. V přední části pozemku se nachází zahrada se vzrostlými stromy a keři, v zadní části menší domek a garáž. Inženýrské sítě-elektřina přímo na pozemku. Plyn, kanalizaci a vodu lze napojit z hlavní komunikace. Studna na pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda). Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí . Cena k jednání.

12.100.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 10/2015, Prodej stavebního pozemku o výměře 893 m2 Praha-Klánovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji cenově zajímavý stavební pozemek o výměře 893 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha-Klánovice, v ulici Holohlavská. Na pozemku se nachází dům s garáží o zastavěné ploše 152 m2. Veškeré inženýrské sítě-plyn, kanalizace a voda v domě. Na pozemku lze postavit nový dům dle standardních stavebních podmínek. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

5.200.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 5/2015, stavební pozemek o výměře 875 m2 Praha 9-Klánovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji cenově zajímavý stavební pozemek o výměře 875 m2 ve vyhledávané lokalitě Praha 9-Klánovice, na rohu ulic Nepasické náměstí a Černilovská. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. V přední části pozemku se nachází menší domek s garáží , v zadní části zahrada se vzrostlými stromy a keři. Na pozemku lze postavit nový rodinný dům. Inženýrské sítě -plyn, elektřina přímo na pozemku, kanalizace a voda přivedeny k hranici pozemku. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí .

4.680.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 10/2014, pozemek o výměře 2488 m2 Praha 9-Klánovice, Aranžérská

Exkluzivně nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek o výměře 2488 m2 ve staré vilové zástavbě Praha-Klánovice, roh Kuchařská a Aranžérská. Rovinatý, ze všech stran oplocený pozemek je obdélníkového tvaru. Dominantu pozemku tvoří krásné vzrostlé stromy a keře. Inženýrské sítě na hranici pozemku, elektrická přípojka v chatě stojící na pozemku. Na pozemku studna. Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí.

17.696.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO 9/2015, Pozemek o výměře 980 m2 Slavětínská, Klánovice

Nabízíme k prodeji hezký pozemek o výměře 980 m2 v Praze 9-Klánovice, ulici Slavětínská. Na pozemku se nacházejí vzrostlé stromy a keře, veškeré inženýrské sítě na pozemku.

5.980.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Pronájem řadového domu ve Střešovicích

Nabízíme k pronájmu reprezentativní vilu v Praze 6-Střešovicích určenou pro sídlo firmy nebo k bydlení. Jedná se o čtyřpodlažní dům s útulnou zahradou a garáží, který je dispozičně řešen jako 7+kk. Skládá se z 5 samostatných ložnic, atelieru a prostorného obývacího pokoje. V domě jsou dvě samostatné koupelny a dvě WC. Na podlahách dřevěná podlaha a dlažba, dostatek úložných prostor. Vila není vybavena nábytkem, ale v případě zájmu lze zařídit dle přání nájemce. Veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti mezinárodní školy a školky. Měsíční poplatky činí 6 tis. Kč/měsíčně.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz