Prodej mimořádného bytu 4+kk o výměře 115 m2, Praha 1, ulice U nemocenské pojišťovny

Exkluzivně prodáváme mimořádný byt 4+kk o výměře 115,40 m2 v klidné části Prahy 1, ulice U nemocenské pojišťovny. Bytová jednotka se nachází v 2. nadzemním podlaží, dům po rekonstrukci. Celková výměra bytu činí 96,2 m2 a dále jsou součástí bytu dvě komory ve sklepě o výměře 19,20 m2. Do bytu se vstoupí prostornou předsíní 14 m2. Dominantu bytu tvoří útulný obývací pokoj a 2 velké pokoje. Všechny místnosti orientovány do klidné ulice. První pokoj o ploše 22,07 m2 je využíván jako pracovna. Obývací pokoj 20,42 m2 je propojen s předsíní a kuchyní 8,10 m2 a poskytuje komfortní bydlení. Další pokoj o výměře 20,08 m2 slouží jako šatna. V bytě je ještě místnost pro hosty 5 m2.V koupelně vana a toaleta. Druhá toaleta je umístěna samostatně. V předsíni ještě spíž 1,5 m2. V kuchyni, předsíni a koupelně dlažba, v ostatních místnostech parkety. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost. Byt se nachází v historickém centru Prahy 1. Nedaleko bytu je park Lannova, který poskytuje sportovní vyžití a zároveň slouží k relaxaci. Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Doporučuji prohlídku.

10.800.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing.Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej lukrativního bytu 3+kk o výměře 77,55 m2 Praha 6 Bubeneč, Roosveltova

Exkluzivně prodáváme lukrativní byt 3+kk se sklepem o výměře 77,55 m2 v prestižní čtvrti Praha 6-Bubeneč, Rooseveltova ulice. Bytová jednotka se nachází v 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Celková výměra bytu činí 66,80 m2 a dále je součástí bytu sklep o výměře 10,75 m2. Do bytu se vchází velkou předsíní 9,60 m2, která poskytuje dostatek prostoru pro vestavěnou skříň a botník. V předsíni je šikovně umístěna komora. Z chodby vstoupíme do světlého obývacího pokoje 21,90 m2, který je situován do klidné ulice. Vedle obývacího pokoje se nachází útulná ložnice, ze které je hezký výhled na okolí. Byt je dále tvořen kuchyní, samostatným jídelním koutem, moderně pojatou koupenou se sprchovým koutem a toaletou. Podlahy: v předsíni lino, v obývacím pokoji parkety, v ložnici dřevěná podlaha a kuchyni dlažba. K bytu náleží sklep a zahrada, která je k dispozici pouze obyvatelům domu, není přístupná pro veřejnost z ulice a je situovaná do klidného vnitrobloku. Bezproblémové parkování v zóně pro rezidenty. Výborná dopravní dostupnost - v blízkosti metro Dejvická a MHD - tramvaj, autobus. V okolí veškerá občanská vybavenost- školy, školky, nespočet restaurací a kaváren, obchody a rozsáhlé sportovní vyžití. V docházkové vzdálenosti park Stromovka a Letenské sady. Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Byt je vzhledem ke své lukrativní poloze vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak jako zajímavá investice k pronájmu. Doporučuji prohlídku.

7.780.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing.Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej 2 bytů 3+kk v unikátním projektu DOCK Marina Boulevard v Libni, Praha 8

Nabízíme 2 byty 3+kk (85,3 m2 a 86,2 m2) v unikátním projektu DOCK Marina Boulevard postaveném na poloostrově na rozhraní Libně a Karlína s přímým přístupem k řece. V projektu je celkem 5 nízkopodlažních domů, dohromady 150 bytů. Oběma bytům dominuje vzdušný prosvětlený obývací pokoj (32 m2) se vstupem na prostorný balkón (8,4 m2). Velkorysá vstupní hala (11,3 m2), dvě ložnice (15 m2), nadstandardně vybavená koupelna a samostatná toaleta. Designové a kvalitní vybavení, důraz na přírodní materiály, inteligentní ovládání domácnosti. Celý projekt se vyznačuje nadčasovými a umělecky pojatými interiéry navrženými renomovanými architekty. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ DAŇ Z NABYTÍ. Výměry a plánky jednotlivých bytů na vyžádání. Veškeré občanské vybavení, bohaté možnosti sportovního vyžití, restaurace, stanice metra Palmovka (5 min), centrum (10 min). MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA nyní za 9 135 000,-. Pro více informací kontaktujte Ing.Kateřinu Černou (cerna@ipr-real.cz, tel.724 646 572) a Ing.Olgu Tichánkovou (tichankova@ipr-real.cz, tel.775 900 105).

9.135.000 Kč
Kontaktní osoba: Kateřina Černá Tel.: 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej 5 bytů 3+kk o výměře 72m2 až 93m2 s balkonem 5,40m2 až 16m2 v bytovém projektu

Jedná se o komorní rezidenční projekt "Na Vinici" skládající se ze 8 bytů (2 BYTY PRODANÉ), který poskytuje dostatek soukromí a je zasazen ve vilové čtvrti Strašnic. Bytový dům je obklopen krásnou vzrostlou zahradou, uzavřený dvůr nabízí prostor k relaxaci. Činžovní vila má dvě samostatná schodiště se vstupem do jednoho bytu na patře. Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání a sklep. Cena bytu 3+kk o ploše 72m2 a balkonu 5,40m2 činí 7.750.000 Kč, ceník a výměry ostatních bytů na vyžádání. Byty se vyznačují vytříbeným designem, kvalitním provedením a exkluzivními materiály. Samozřejmostí jsou plně vybavené koupelny provedené v nadstandardních materiálech, možnost výběru sprchového koutu nebo vany. Jednotlivé byty mají vlastní elektro kotel včetně zásobníku, některé byty mají podlahové topení. Průkaz energetické náročnosti B, předpokládáme nízké náklady na provoz. Byty ZKOLAUDOVÁNY, ihned k nastěhování. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ DAŇ Z NABYTÍ. Výborná dopravní dostupnost, v dosahu metro A Želivského/Strašnická, tram, bus. Veškerá občanská vybavenost. Výměry, plánky jednotlivých bytů na vyžádání. Doporučuji prohlídku.

7.750.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing.Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Novostavba 2+kk o výměře 60m2 s terasou 18m2 v komorním projektu „Na Vinici“ , Praha 10 Strašnice

Jedná se o komorní rezidenční projekt "Na Vinici" skládající se ze 8 bytů (2 BYTY PRODANÉ), který poskytuje dostatek soukromí a je zasazen ve vilové čtvrti Strašnic. Bytový dům je obklopen krásnou vzrostlou zahradou, uzavřený dvůr nabízí prostor k relaxaci. Činžovní vila má dvě samostatná schodiště se vstupem do jednoho bytu na patře. Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání a sklep. Byty se vyznačují vytříbeným designem, kvalitním provedením a exkluzivními materiály. Samozřejmostí jsou plně vybavené koupelny provedené v nadstandardních materiálech, možnost výběru sprchového koutu nebo vany. Jednotlivé byty mají vlastní elektro kotel včetně zásobníku, některé byty mají podlahové topení. Průkaz energetické náročnosti B, předpokládáme nízké náklady na provoz. Byty ihned k nastěhování. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ DAŇ Z NABYTÍ. Výborná dopravní dostupnost, v dosahu metro A Želivského/Strašnická, tram, bus. Veškerá občanská vybavenost. Plánky bytu na vyžádání.

5.825.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing.Kateřina Černá Tel.: 724646572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Prodej mezonetového bytu 4+kk/balkon o celkové výměře 112,7 m2, Praha 10, ul. Benická

Exkluzivně prodáváme mezonetový byt 4+kk/balkon o celkové výměře 112,7 m2 ve staré bytové zástavbě Strašnic, ulice Benická. Cena zahrnuje sklep a jedno garážové stání. Byt se nachází v třetím nadzemním podlaží, na patře pouze dva byty. Z bytu je pěkný výhled do parku, v přízemí bytového domu uzavřený dvorek. Ve spodní části bytu se nachází prostorná chodba, dva neprůchozí pokoje 13 m2 a 8,3 m2, koupelna s vanou a toaletou, samostatná šatna a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 33 m2 s orientací do parku. V horní části bytu velká ložnice 27,3 m2, druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou, hodně úložných prostor. Na většině bytu dřevěná podlaha, v koupelnách vyhřívaná podlaha a kuchyni dlažba. Jednotka má vlastní etážové plynové vytápění. V okolí veškerá občanská vybavenost-školy, školky, obchody, sportovní zázemí a multifunkční park Gutovka. Výborná dopravní dostupnost - v docházkové vzdálenosti metro Strašnická, tram a bus kousek od domu, autem rychlé spojení do centra i mimo Prahu. Doporučujeme prohlídku, klidné místo pro bydlení !

7.890.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Investiční příležitost – investice do koupě bytu 1+kk od 64.000 Kč/m2 do 74.000 Kč/m2 v projektu "Wolkerova" v Unhošti

V projektu 4 bytové domy s 97 bytovými jednotkami s různými dispozicemi. Nyní nabízíme ke koupi 7 bytů 1+kk o podlahové ploše 24-27 m2 (17 bytů již bylo zainvestováno). Investiční příležitost spočívá v uhrazení 30% ze současné ceny bytu, tj. cca 500.000 Kč / bytová jednotka. Během budou 2-3 let budou bytové domy dostavěny a byty prodány novým vlastníkům za tržní cenu. Předpokládá se zhodnocení vstupní investice o více jak 27,6%, bude záležet na konečné Kupní ceně bytových jednotek. Aktuální stav – oplocený pozemek, na kterém se během pár měsíců začne stavět. Stavební povolení VYDÁNO! Unhošť – lokalita s výbornou dopravní dostupnost do Prahy autem (10min), vlakem i busem, v obci veškerá občanská vybavenost, sportovní vyžití. Pro více informací kontaktujte Ing.Olgu Tichánkovou (tichankova@ipr-real.cz, tel.775 900 105) a Ing.Kateřinu Černou (cerna@ipr-real.cz, tel.724 646 572).

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Olga Tichánková Tel.: 775 900 105 E-mail: tichankova@ipr-real.cz

Pronájem třípatrového domu popř. 2 samostatných bytů, Praha Kateřinky

K pronájmu nově zrekonstruovaný třípatrový rodinný dům se zahradou v klidné rezidenční čtvrti Kateřinky, v přímém sousedství Milíčovského lesa. Lokalita s dobrou dostupností do centra, cca 5 minut pěšky od zastávky autobusu na nejbližší stanici metra Opatov. V blízkosti dálnice D1, pár minut jízdy od mezinárodní školy BISP. Dům má 3 samostatné bytové jednotky. Ve zvýšeném přízemí domu se nachází velký obývací pokoj s jídelnou, krbem a zasklenou lodžií. Plně vybavená nová kuchyň se vstupem na terasu a zahradu, dvě ložnice, nově zařízená koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vstupní hala. V horním patře je velký obývací pokoj s novou prostornou kuchyňskou linkou a se vstupem na terasu s výhledem do zahrady. Tři samostatné ložnice, nová koupelna s rohovou vanou a WC, samostatná toaleta s umyvadlem. V přízemí/suterénu domu je samostatný byt, kde je obývací pokoj s novou kuchyňskou linkou, dvě ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Prostorná chodba a společná místnost s umístěným kotlem a bojlerem. Podlahy - nové laminátové podlahy v horních dvou patrech, dlažba, nový koberec v přízemních ložnicích. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. Plastová okna, plynový kotel, bezpečnostní dveře. Samostatné elektroměry a vodoměry pro každé patro. Dům má parkování pro 2 vozy, odpočinková zahrada je k dispozici. Měsíční poplatky 12.000 Kč. (možno pronajmout jendotlivě 3 byty, 23 tis./byt v 1. a 2.p. a 16 tis za dolní byt)

62.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, byt 2+kk o celkové výměře 65 m2 s 2 balkony a garáží, Praha 10 Pitkovice

Exkluzivně prodáváme slunný byt 2+kk o celkové výměře 65,2 m2, z toho 6,3 m2 tvoří 2 balkony o ploše 4,9 m2 a 1,4 m2, nacházející se v ulici Žampionová, Praha 10 Pitkovice. Bytová jednotka je umístěna v 2. NP bytového domu, který je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu. V ceně bytu zahrnuta samostatná garáž v 1.PP. Vstupní část bytu tvoří prostorná chodba s vestavěnými skříněmi, dále samostatná komora a koupelna s vanou a toaletou. Dominantou bytu je světlý a prosklený obývací pokoj s kuchyní (27 m2), ze kterého je možný vstup na relaxační terasu. V druhém pokoji velká ložnice (16,3 m2) se vstupem na další terasu. Zastínění a bezpečnost bytu zajišťují venkovní rolety. Dlažba v chodbě, koupelně a kuchyni, v pokoji lino a vinylová podlaha. V bytě bezpečnostní alarm a bezpečnostní dveře. K dispozici plánky bytu. V bytovém domě je kočárkárna. Bytový dům je součástí uzavřeného komplexu, kde se nachází dětské hřiště a dostatek zeleně vybízející k relaxaci a procházkám. V okolí veškerá občanská vybavenost, restaurace. Lokalita Pitkovic je velmi dobře dopravně dostupná autobusem na metro C nebo na vlakové nádraží Praha-Uhříněves. 5 minut autem k nákupní zóně Průhonice–Čestlice, Dendrologické zahradě, Průhonickému parku, sportovně-relaxačnímu komplexu Aquapalace Čestlice. Výborné dopravní napojení na D1 a jízda autem do centra trvá 15 minut. Doporučuji prohlídku !

4.350.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, Mezonetový byt 5+kk o výměře 146,5 m2, se zahradou a terasou 83 m2, 2 garážová stání, Praha Krč

Nabízíme k prodeji POSLEDNÍ volný mezonetový byt 5+kk s velkými okny o výměře 146,5 m2 s vlastní zahradou a terasou 83,1 m2 a soukromým výtahem, nacházející se v městské části Praha 4 Krč, v ulici Pod Višňovkou/Štúrova.Jedná se o komorní bytový projekt skládající se ze 4 bytů, který poskytuje dostatek soukromí. BYTOVÝ DUM ZKOLAUDOVÁN. V ceně bytu započteny 2 vnitřní garážová stání, sklep, 25 m2 úložné prostory a společná kočárkárna. Plocha bytu je 146,5 m2. Cena 55 860 Kč/m2 podlahové plochy. Mezonetové byty mají vlastní zahradu a také přímý přístup z garáže soukromým výtahem. Byty se vyznačují vkusným designem, kvalitním provedením a v ceně bytu vnitřní dveře a plovoucí podlaha. Vytápění podlahové a každá jednotka má vlastní elektro kotel včetně zásobníku. Bytový dům má průkaz energetické náročnosti B, předpokládáme nízké náklady na provoz bytu. Dispozice bytu dole: prostorné zádveří, koupelna se sprchovým koutem, technická místnost, světlý obývací pokoj s kuchyní 57 m2, dispozice nahoře: 3 pokoje, pracovna, koupelna s vanou, samostatné WC. Obě koupelny jsou provedené v nadstandardních materiálech. Terasy a velká okna spojují byty s okolím. Městská část Praha Krč je oblíbenou destinací. Nabízí bydlení v zeleni a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost, školku, školu, obchody i sportovní vyžití. Nedaleko bytového domu se nachází Kunratický les. Rychlé dopravní spojení do centra autem nebo městskou dopravou. 350 m od bytů je plánována výstavba stanice metra D. Daň z nabytí kupující neplatí.

9.987.197 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, Prodej 2 hezkých bytů 3kk o výměře 73 m2 s terasou 17 m2, 2 garážová stání, Praha Krč

Prodej 2 krásných bytů 3+kk o celkové výměře 73 m2 s terasou se nachází v městské části Praha 4 Krč, v ulici Pod Višňovkou/Štúrova. Jedná se o komorní bytový projekt skládající se ze 4 bytů, který poskytuje dostatek soukromí. Termín kolaudace září 2017. Plocha bytu je 72,6 m2 a terasa 17 m2. K bytové jednotce náleží dvě garážová stání a sklep 2,8 m2, společná kočárkárna. Dispozice bytu : světlý obývací pokoj s kuchyní 30m2, 2 pokoje se vstupem na terasu, prostorná chodba s možností vestavby velké šatní skříně, koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC s umyvadlem. Byty se vyznačují vkusným designem, kvalitním provedením a v ceně bytu jsou zahrnuty vnitřní dveře a plovoucí podlaha. Vytápění podlahové teplovodní a každá jednotka má vlastní elektro kotel včetně zásobníku. Samozřejmostí jsou plně vybavená koupelna v nadstandardních materiálech. Terasy a velká okna spojují byty s okolím. Každý byt je unikátní a má svůj charakter. Městská část Praha Krč je oblíbenou destinací. Nabízí bydlení v zeleni a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost, školku, školu, obchody i sportovní vyžití. Nedaleko bytového domu se nachází Kunratický les. Rychlé dopravní spojení do centra autem nebo městskou dopravou. 350 m od bytů je plánována výstavba stanice metra D. Daň z nabytí kupující neplatí.

5.750.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRONAJATO, Pronájem krásné vily v Jirnech

Nabízíme k pronájmu reprezentativní vilu 6+kk o výměře 220 m2 s hezky udržovanou zahradou v obci Jirny, ulice Brandýská. Ideální pro sídlo společnosti nebo k podnikání. Vilu je též možno pronajmout k bydlení. Dům prošel nákladnou rekonstrukcí a byly zachovány prvorepublikové prvky vily. Bezproblémové parkování na pozemku až pro 4 auta. Vila je napojena na bezpečnostní zařízení. V přízemí vily vstupní hala, pracovna, velký obývací pokoj s jídelním stolem a další místnost, ve které je kuchyň a jídelní kout. Z kuchyně se vychází na rozsáhlou venkovní terasu, která je hodně využívaná díky stínící plachtě. V patře vily 3 pokoje, v každém z nich vestavěné skříně a dostatek úložných prostor. Pohodlný komfort zajišťují 2 koupelny na patře, v jedné sprchový kout a v druhé vana. Vila je obklopena krásně udržovanou a vzrostlou zahradou. V zadní části zahrady altánek a posezení. V obci veškerá občanská vybavenost - škola, mateřská školka, zdravotnické zařízení, pošta atd. Dobré dopravní spojení autem, autobusové spojení s Prahou – 20 min do stanice metra Černý most. Měsíční poplatky 6.500 Kč.

25.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, hezký byt o velikosti 3+kk, 174 m2 v rezidenčním projektu Na Císařce

Exkluzivně nabízíme k prodeji hezký byt o velikosti 3+kk, podlahové ploše 88 m2 a rozsáhlé terase 86 m2 v žádané lokalitě Prahy 5-Smíchov, v rezidenčním projektu Na Císařce. Byt je situován ve 4.nadzemním podlaží. K bytu náleží jedno parkovací stání, další parkovací stání lze pronajmout, společná kočárkárna. Byt je proveden ve vysokém nadstandardu a má výborné dispoziční řešení, z každého pokoje je možný vstup na terasu. Dominantu bytu tvoří světlý obývací pokoj s velkými francouzskými okny se vstupem na terasu a výhledem do zeleně. Obývací pokoj obsahuje prvky studia CULT design a je spojený s kuchyní a jídelním koutem. Kuchyň je vybavena spotřebiči Miele. Z chodby se vchází do ložnice a dětského pokoje, které jsou díky velkým oknům velmi světlé.V koupelně podlahové vytápění a sanita Villeroy &Boch. V bytě se nachází několik šatních skříní značky Woodface a dostatek úložných prostor. Byt je nadstandardně vybaven -dřevěné podlahy, klimatizace v kuchyni a obývacím pokoji, venkovní žaluzie ve všech pokojích. Velká terasa o výměře 86 m2 poskytuje nerušené soukromí a krásný výhled do okolí. V letních měsících je hojně využívána a zastíněna markýzou. Terasa je členěna do několika zón, od relaxační části v podobě sauny až po grilovací koutek. Daná lokalita poskytuje pohodlné a klidné bydlení se snadnou dostupností centra. Výborná dopravní dostupnost, široké a pestré sportovní vyžití v parku Ladronka. Doporučujeme prohlidku.

9.000.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, Atraktivní byt o velikosti 4+kk, 221 m2 v rezidenčním areálu „Na Císařce“.

Nabízíme k prodeji atraktivní mezonetový byt o velikosti 4+kk o podlahové ploše 146 m2, 3x terasa o výměře 75 m2, 2x garážové stání v žádané lokalitě Praha 5-Smíchov v rezidenčním objektu „Na Císařce“. Byt se nachází ve 4. a 5. nadzemním podlaží. Má výborné dispoziční řešení, z každého pokoje lze vstoupit na terasu. Dominantu bytu tvoří světlý obývací pokoj s velkými francouzskými okny se vstupem na jižní terasu (26 m2) a výhledem do okolí a zeleně. Dispoziční řešení: 4NP – prostorná vstupní chodba s dostatečným množstvím úložných prostor, WC, komora, velká koupelna. Na daném podlaží se dále nachází 2 pokoje, z nichž jeden slouží jako pracovna a druhý je možno využít jako dětský pokoj. Z obou pokojů se vchází na severní terasu (9m2). V 5.NP se nachází ložnice s vlastní šatnou a koupelnou, galerie se vstupem na východní terasu (40m2). Velká terasa o výměře 75 m2 poskytuje dostatek soukromí a krásný výhled do okolí. V letních měsících je hojně využívána. Je členěna do několika zón, od relaxační části až po jídelní část. Objekt je pod dohledem bezpečnostní služby a kamerového systému. Daná lokalita poskytuje klidné bydlení se snadnou dostupností centra. Výborná dopravní dostupnost, veškerá občanská vybavenost, pestré sportovní vyžití v parku Ladronka. Doporučujeme prohlídku.

Cena: informace na tel.
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO hezký mezonetový byt 4+1, 145 m2 v OV, Praha-Kobylisy

Nabízíme k prodeji velmi hezký mezonetový byt 4+1 v osobním vlastnictví o výměře 145 m2 s balkonem 6m2 v žádané lokalitě Praha 8 –Kobylisy. Byt se nachází v 7.patře, jedná se o cihlovou nástavbu na panelovém domě. Byt prošel před lety celkovou a nákladnou rekonstrukcí. Předností bytu je otevřený prostor v přízemí, design prvky a vkusné provedení rekonstrukce. Byt disponuje značným počtem vestavěných skříní na míru a 2 šatnami. V dolní části bytu je velká šatna, koupelna se sprchovým koutem a prostorný obývací pokoj s krbem a se vstupem na balkon, orientace J a S. Útulnosti obývacího pokoje dodává bodové osvětlení a krb. Samostatná kuchyň je plně vybavena kvalitními spotřebiči. V horní části bytu se nachází 3 pokoje, šatna a druhá koupelna, ve které je vana a dvě umyvadla. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí a jsou orientovány na J a S. Podlahy: v obývacím pokoji a chodbě dřevěná podlaha, v pokojích koberce a plovoucí podlaha, v předsíni a koupelně je dlažba. Vytápění bytu je zajištěno samostatným plynovým kotlem. Možnost parkování před domem nebo v uzavřeném areálu. V okolí veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, sportovní hřiště v docházkové vzdálenosti. Lokalita je velmi dobře dopravně dostupná autobusem a tram, metro poblíž. Výborné dopravní napojení autem a jízda do centra trvá 10 minut. Doporučujeme prohlídku !

6.620.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, nadstandardní byt 3kk v Rezidenci Klánovice

Nabízíme k prodeji byt 3kk v komplexu REZIDENCE KLÁNOVICE, nacházející se v oblíbené městské části Praha-Klánovice, na rohu ulic Ke Kostelíčku a Slavětínská. Duši bytového domu vtiskl uznávaný architekt Ing. arch. Břetislav Lukeš. Rezidence Klánovice se skládá ze tří budov, které obklopuje udržovaná zahrada se starými vzrostlými stromy. K bytové jednotce 3kk patří 1 parkovací stání a sklep. Jedná se o byt 3+kk v 2.NP o výměře 82 m2 bez balkonu. Byt je možné dodělat podle požadavků nového majitele ! Vyznačují se vytříbeným designem, provedením i exkluzivními materiály, které najdeme v celém komplexu. Terasy a panoramatická hliníková okna jsou prvkem spojujícím byty s okolní přírodou. Samozřejmostí jsou plně vybavené koupelny provedené v nadstandardních materiálech a volba podlah dle vlastního výběru. Jednotlivé byty splňují nejnáročnější požadavky současného designu. Každý byt je unikátní a má svůj charakter. Městská část Praha-Klánovice jsou krásnou a oblíbenou destinací, která umožňuje bydlení v přírodě a zároveň poskytuje veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, lékaři, obchody a kulturní centrum Nová Beseda. Rychlé vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo i Hlavní nádraží, MHD – do centra Prahy nebo metro B Černý most. V místě rozsáhlé sportovní vyžití – cyklotrasy, turistika, koupaliště, fotbalový a tenisový klub, sportovní hala, golfová hřiště v nedalekém okolí.

5.654.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, nadstandardně provedený byt 3+kk v OV, výměra 106 m2 v části Praha-Pitkovice

Nabízíme k prodeji hezký a nadstandardně vybavený byt 3+kk v osobním vlastnictví o výměře 106 m2 se 3 terasy a 2 parkovacími místy v lokalitě Praha 10 – Pitkovice. Z celkové plochy bytu tvoří 18 m2 balkóny. Byt se nachází v 1.NP novostavby zkolaudované v roce 2009 a byl obývaný pouze 1,5 roku. Do bytu vstoupíme velkou chodbou, která disponuje prostornými vestavěnými skříněmi. Obývací pokoj s první terasou je orientovaný na JV, na stěně luxusní TV stěna s bodovým osvětlením. Součástí pokoje je také moderní kuchyňská linka se značkovými spotřebiči Bosch. Všechny pokoje mají francouzská okna, které zajišťují dostatek denního světla. Ložnice s druhou terasou je orientovaná na JZ, v pokoji velká vestavěná skříň. Poslední pokoj s třetí terasou je orientovaný na Z. V koupelně rohová vana a 2 umyvadla, na podlaze podlahové topení. Z chodby dále vstupujeme na samostatné WC s umyvadlem a do komory o výměře 6m2 sloužící jako pracovna nebo šatna. Na podlaze pokojů dřevěné plovoucí podlahy. V předsíni, koupelně a chodbě je dlažba. Bodové osvětlení dodává bytu na atraktivitě. V bytě jsou instalované venkovní elektrické a programovatelné žaluzie. Byt je zabezpečen alarmem s možností napojení na PCO. Na patře bytu sklep. K bytu náleží 2 uzamykatelná parkovací stání nacházející se před domem. V okolí veškerá občanská vybavenost, dvě dětská hřiště v docházkové vzdálenosti. Lokalita Pitkovic je velmi dobře dopravně dostupná autobusem na metro C nebo na vlakové nádraží Praha-Uhříněves. 5 minut autem k nákupní zóně Průhonice – Čestlice, Dendrologické zahradě, Průhonickému parku, sportovně-relaxačnímu komplexu Aquapalace Čestlice. Výborné dopravní napojení na D1 a jízda autem do centra trvá 15 minut.

4.350.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, Prodej hezkého bytu 2+kk v OV, Praha-Kateřinky

Nabízíme k prodeji hezký byt 2+kk v OV o výměře 74 m2 s velkou terasou o ploše 20 m2 v klidné lokalitě Praha - Kateřinky. Byt se nachází v posledním 3.patře bytového domu postaveného v roce 2003, bez výtahu. V přízemí domu kočárkárna a prostor na kola. Předností bytu jsou velká okna v jednotlivých místnostech a značný počet vestavěných skříní na míru. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (25.3m2) má přímý vstup na velkou terasu, která je orientovaná na jih a v letních měsících je hojně využívaná. Kuchyňská linka je plně vybavena kvalitními spotřebiči. Obývací část je od kuchyně oddělena barovým pultem s bodovým osvětlením. Druhý pokoj má výměru 16m2 a vestavnou šatní skříň v plné výšce. V chodbě a obývacím pokoji dřevěná podlaha Merbau, v kuchyni a koupelně dlažba, koberec v jednom pokoji. Nízké měsíční náklady 2 400 Kč, včetně všech energií a fondu oprav. V okolí veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody), dětská hřiště a v blízkosti Milíčovský les. Dobré dopravní spojení, dálnice D1 (4 minuty), do centra 25 minut, MHD zastávka cca 200m (3 zastávky na metro Opatov). Volné ihned, doporučujeme prohlídku. K bytu náleží garážové stání, které není zahrnuto v ceně bytu.

3.190.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRONAJATO, pronájem reprezentativního bytu 2+1, 63 m2, Praha 1

Exkluzivně nabízíme pronájem reprezentativního bytu 2+1 o velikosti 63 m2, situovaném ve 3. patře domu s výtahem, nacházející se v části Prahy 1 - Nové Město, ulice Navrátilova, jen pár kroků od Václavského náměstí. Byt prošel nákladnou, vkusnou rekonstrukcí a je zařízen design prvky a kvalitními spotřebiči. V kuchyni jídelní stůl a plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, sporákem a myčkou značky AEG. Prostorný obývací pokoj je vybaven velkoplošnou televizí, krásným osvětlením, sedací soupravou a obývací stěnou. V ložnici dvoupostel a velká vestavěná šatní skříň. Okna obývacího pokoje a ložnice jsou situovány do vnitrobloku, zajišťují klidné a příjemné bydlení. Velká a luxusní koupelna je vybavena sanitou značky Villeroy & Boch. V bytě dostatek úložných prostor, většina nábytku vyrobena na míru. Na podlaze velkoformátová dlažba a olejovaná dřevěná podlaha. Nadstandardní vybavení zahrnuje i bezpečnostní systém Jablotron, bezpečnostní vchodové dveře a pračku se sušičkou. V místě veškerá občanská vybavenost, výborné dopravní spojení - metro A/B stanice Můstek 2 minutu chůze. Měsíční poplatky 4 000 Kč, vratná kauce ve výši 100 tis. Kč (složena po celou dobu v úschově). Reprezentativní bydlení v centru Prahy, volný ihned.

18.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRONAJATO, Pronájem zařízeného bytu 3+1 Jižní město, Benkova

Nabízíme k pronájmu hezký panelový byt 3+1 o výměře 74 m2 v Jižním městě, ulice Benkova. Zařízený byt se zasklenou lodžií 5 m2 se nachází v 9.patře zrekonstruovaného panelového domu. Byt je plně vybavený nábytkem, kuchyňskou linkou se spotřebiči, kuchyňským stolem a pračkou. V obývacím pokoji klimatizace. Dispozice bytu: obývací pokoj 19 m2, kuchyň 10 m2, ložnice 12m2, pokoj 13 m2, chodba 9 m2. V obývacím pokoji a kuchyni plovoucí podlaha, v pokojích a chodbě koberce. K bytu patří sklepní kóje. Internet a televize UPC. Bezproblémové parkování před domem. Veškerá občanská vybavenost, před domem in-line a cyklo dráha. Naproti plavecký bazén a sportoviště, v docházkové vzdálenosti škola, školka a dětská hřiště. Výborná dopravní dostupnost, rychlé napojení na Jižní spojku a D1. Metro v dosahu 5 min, bus před domem. Nájem 14 tis.+ poplatky 2 500 Kč.

14.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, družstevní byt 1+1 u metra Strašnická

Nabízíme k prodeji hezký družstevní byt o dispozici 1+1 a výměře 28,33 m2 ve staré zástavbě v Praze 10 - Strašnice. Byt se nachází v 1. patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep. Ve vnitrobloku domu společná zahrada se vzrostlými stromy a keři, kterou je možno využít s dětmi i k odpočinku. Dům i byt po kompletní rekonstrukci. Zděná koupelna se sprchovým koutem a WC. V předsíni vestavěná skříň. Na podlahách dlažba a koberce. Prostorná a slunná kuchyň s oknem o výměře 14,31 m2, pokoj 8,57 m2, předsíň 2,90 m2, koupelna s WC 2,55 m2 a sklep 1,80 m2. Anuita splacena. Ústřední vytápění s měřiči spotřeby. Měsíční poplatky 2 500 kč + energie a teplo. Veškerá občanská vybavenost-školy, školky, obchody v blízkosti. V docházkové vzdálenosti metro Strašnická a tramvaj popř. autobusy. V dosahu 3 minut sportovní areál Slavia a areál volného času, park Gutovka, určený pro celou rodinu. Doporučujeme prohlídku.

1.450.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Pronájem luxusně zařízeného bytu 2+kk u Hamru, Záběhlice

Nabízíme k pronájmu luxusně zařízený byt 2+kk o výměře 45 m2 s garážovým stáním, který je umístěn ve 2. patře novostavby v ulici Záběhlická v Praze 10. Byt je vybaven design kuchyňskou linkou,nadstandardně řešený obývací pokoj. Druhý pokoj je využíván jako ložnice a pracovna. V bytě prostorná šatna. V okolí veškerá občanská vybavenost, v těsné blízkosti Hamerský rybník a sportovní centrum Hamr. Výborná dopravní dostupnost, rychlé napojení na Jižní spojku a D1. Metro v dosahu 10 min, bus před domem.Měsíční poplatky 4 tis.Kč.

20.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Pronájem moderního bytu 2+kk v Praze 4-Modřanech

Nabízíme k pronájmu pěkný byt 2+kk o výměře 94 m2 s rozsáhlou terasou v Praze 4 - Modřanech vybavený nadstandardními prvky. K dispozici garážové stání. Prostorný byt je plně zařízen- design kuchyňská linka, jídelní stůl a slunný obývací pokoj, ze kterého se vstupuje na velkou terasu. Dostatek úložných prostor.

22.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, Útulný byt v Praze 10, 1+1 u metra Strašnická

Nabízíme k prodeji byt v novostavbě o dispozici 2+kk v Praze 10, u metra Strašnická. Byt se nachází v přízemí, výměra 56 m2. Nízké poplatky.

2.350.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRONAJATO

Nabízím k pronájmu hezký slunný byt 2+1 o výměře 67 m2 s výtahem a 1 garážovým stáním, který se vyskytuje v klidné lokalitě s výhledem do zeleně, u metra B-Hůrka. V komplexu je nepřetržitý provoz recepce. Bytu vévodí prostorná lodžie, na kterou se vchází z velkého obývacího pokoje i druhého pokoje. Nadstandardně rekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem. Byt je vybaven kompletní kuchyňskou linkou a částečně i nábytkem, bezpečnostní dveře. V místě je výborná občanská vybavenost (škola, školka, obchody, restaurace, hřiště, park), v docházkové vzdálenosti metro a autobus. Možnost bezproblémového parkování druhého auta před domem. Měsíční náklady činí cca 4.000 Kč.

13.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, Hezký byt v osobním vlastnictví 1+1, Praha 10-Záběhlice

Exkluzivně prodáváme byt o dispozici 1+1 a výměře 32 m2 v žádané lokalitě Praha 10 - Záběhlice. Dům zateplen, v okolí veškerá občanská vybavenost. Byt se nachází v 3. patře panelového domu, nízké poplatky.

1.280.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

Pronájem garážového stání u metra B-Hůrka

Nabízíme k pronájmu garážové stání u metra B-Hůrka.

2.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRODÁNO, Byt v osobním vlastnictví 1+1, Praha 8-Libeň

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o výměře 26,53 m2 v Praze 8-Libeň. Byt se nachází v 2. patře cihlového domu. Doporučujeme !

1.340.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz

PRONAJATO, Pronájem bytu 4+kk u metra Strašnická

Nabízíme k pronájmu pěkný, mezonetový byt 4+kk o výměře 107 m2 s garážovým stáním a balkonem, který je umístěn ve 3. patře cihlového domu v ulici Benická v Praze 10, v docházkové vzdálenosti metra Strašnická. K bytu náleží 1 parkovací stání v podzemních garážích a sklep. V dolním podlaží bytu se nachází prostorný obývací pokoj s balkonem a jídelním stolem, dva neprůchozí pokoje, velká šatna a koupelna s vanou a WC. V horní části bytu je třetí pokoj se šatnou, který má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Byt je zařízen kuchyňskou linkou, sedací soupravou a drobným nábytkem, další vybavení dle dohody. Veškerá občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti metro Strašnická a sportovně-odpočinkový areál Gutovka. Lokalita je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou (metro, tram, bus). Dostupnost do centra 15 min. Cena 18 tis. Kč plus měsíční poplatky 3 000 Kč.

21.000 Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Černá Tel.: +420 724 646 572 E-mail: cerna@ipr-real.cz